Pielęgnacja ciała

Twoja skóra jest przesuszona, podrażniona, a może zmaga się z pękającymi naczynkami lub utratą jędrności? Każdemu z tych problemów można zaradzić! Przynieś swojej skórze ukojenie i wybierz preparaty dostosowane do jej potrzeb. Balsamy, kremy i mleczka dla kobiet są niezbędne w prawidłowej pielęgnacji ciała. Poznaj całą gamę kosmetyków Venus i ciesz są zdrową i piękną skórą!
Pielegnacja PL
multi-pielęgnacyjny olejek do ciała pod prysznic w żelu multi-pielęgnacyjny olejek do ciała pod prysznic w żelu multi-pielęgnacyjny olejek do ciała pod prysznic w żelu multi-pielęgnacyjny olejek do ciała pod prysznic w żelu BALSAM DO CIAŁA REGENERUJĄCY BALSAM DO CIAŁA UJĘDRNIAJĄCY BALSAM DO CIAŁA NAWILŻAJĄCY BALSAM PO GOLENIU I DEPILACJI Samoopalająca mgiełka z drobinkami złota KREM DO TWARZY I CIAŁA NAWILŻAJĄCO – OCHRONNY KREM DO TWARZY I CIAŁA NAWILŻAJĄCO – OCHRONNY KREM DO TWARZY I CIAŁA NAWILŻAJĄCO – OCHRONNY KREM DO TWARZY I CIAŁA NAWILŻAJĄCO – OCHRONNY KREM DO TWARZY I CIAŁA NAWILŻAJĄCO – OCHRONNY

Balsam do ciała pod prysznic 250ml

Balsam_do_ciala_pod_prysznic_250mlGładka, miękka i nawilżona skóra jeszcze zanim wyjdziesz spod prysznica? To możliwe! W trosce o wygodę kobiet prowadzących aktywny styl życia, specjaliści marki Venus opracowali wyjątkową nowość – odżywczy balsam do ciała pod prysznic.