Poznaj nową twarz marki Venus!

Aktywna, zadbana i pełna naturalnego blasku. Żyje w ciągłym ruchu, z energią i uśmiechem na ustach zdobywa każdy dzień. Żyje w pozytywnym biegu, ale nigdy nie zapomina o sobie! Taka jest właśnie Joanna Jabłczyńska, nowa ambasadorka marki Venus! To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla ciebie w tym roku! Poznaj gorące nowości kosmetyczne i zobacz jak zmieniamy się po to, abyś czuła się pięknie każdego dnia!  

W odpowiedzi na potrzeby młodych, nowoczesnych kobiet marka Venus stworzyła energetyczną serię nowych kosmetyków do pielęgnacji ciała, które kompleksowo zadbają o twoją skórę, zwalczą niedoskonałości i dodadzą jej blasku!

Dzień zaczyna od pożywnego, zdrowego śniadania, w pośpiechu chwyta torebkę, wskakuje na rower i jedzie do pracy. Po południu biegnie na umówioną kawę z przyjaciółką, a godzinę później przemierza ścieżkę w parku na swoich ulubionych rolkach i zastanawia się, co dobrego spotka ją wieczorem. Życie w pozytywnym biegu, znasz dobrze ten stan? Aby dotrzymać ci tempa, marka Venus odradza się na nowo i stawia na relaunch swojego portfolio! Do grona kultowych kosmetyków Venus dołączyły cztery nowe serie produktów: balsamy i mleczka do ciała, limitowana edycja musu CC i sorbetów przeznaczonych do pielęgnacji skóry z problemami oraz nowa odsłona dedykowanych kosmetyków do higieny intymnej. Chcemy towarzyszyć ci każdego dnia, wszędzie tam, gdzie będziesz nas potrzebować!

A kto lepiej odda filozofię marki niż młoda, aktywna i świadoma swojej kobiecości nowoczesna kobieta? Nie bez przyczyny nową ambasadorką marki Venus została Joanna Jabłczyńska, utalentowana polska aktorka młodego pokolenia. Na co dzień trenuje kolarstwo, a w przerwach od treningów na rowerze jeździ na snowboardzie, nartach, nartach biegowych, łyżwach, rolkach, biega i nurkuje. A co najważniejsze, nigdy nie zapomina o swojej kobiecości! Na pokazach, premierach i sesjach zdjęciowych zawsze prezentuje się dziewczęco i z klasą. Sport i kobiecość idą ze sobą w parze, a nowa ambasadorka Venus jest tego najlepszym przykładem!

Jesteś gotowa na prawdziwą rewolucję? Zostań ActiVenus i wstąp do naszego świata!

Joasia_Jablczynska5